Göm menyn

TDDD91 Ingenjörsprofessionalism, del 5

PERSONLIG EFFEKTIVITET HT1

 

Schema HT1

Här hittar ni schemat i Timeedit för HT1 med detaljerad information om tid och plats.

 

Konsultations seminarier och coaching workshops

I tabellen nedan finns information om grupper och plats för seminarierna Konsultation 1, 2 och 3 med psykologstudenter (gäller för studenter i ÅK3 som läser TDDD91) och för coaching workshopen med ÅK2 studenter som läser TDDD84 (gäller för både studenter i ÅK3 som läser TDDD91 och ÅK2 som läser TDDD84). Under coaching workshopen är ni uppdelade i workshopgrupper och varje årskurs 2 student ska bli coachad av en årskurs 3 student. Är det ojämnt antal studenter så kan man vara flera.

Psykologkonsultationer 1, 2, 3 (PK1, PK2, PK3) Coaching av ÅK2 studenter
Lokal Lokal Lokal
Konsulta-
tionsgrupp
dialog-semgrupp
Student ÅK3
PK1 PK 2 PK 3 dialog-semgrupp
Student ÅK2
Tid
Lokal
KG1 D01 Oskar Andersson KG21 A302 KG22
D03
Sofie Liljedahl 08:15 - 10:00
A32
Ellen Kavéus
Eric Lilja
Rosanne Rabin Bozorg
Niklas Nilsson
D02 Matilda Kaalhus
D18
Oskar Magnusson
  Andreas Zeijlon
Erik Matti 
D12 Niclas Byrsten   Diba Rezaie  
Joel Oskarsson
Wlliam Stenberg
  Viktor Blich      
D24
Carl Rehme    
           
Alexander Rehnman    
KG2 D03 Henrik Andersson KG22 AG36 KG31
D01
Elise Lång 08:15 - 10:00
A36
Nisa Andersson
Carl Lindman
Christian Habib
Jacob Larsson
Viktor Palm
D04 Mustaf Abdullahi
Martin Brolin
Emir Hadzisalihovic
D07
Hugo Hörnquist
Teo Tiefanbacher
Viktor Ivarsson
           
Martin Jirénius    
KG3 D05 Alfred Eggesjö KG31 KG22 KG32
D02
 Julius Petersson 08:15 - 10:00
A32
Joakim Elgh
André Palmborg
D06 David Hasselquist
Juliette Winneroth
Albin Hedman
David Lantz
D08 Leon Li Persson
Andreas Lindsten
           
D24
Samuel Andersson    
KG4 D07 Daniel Jonsson KG32 KG31 KG33
D05
Carl Haglund 08:15 - 10:00
A36
Jesper Jonsson
Philip Andersson
David Jungmalm
Adrian Byström
D08 Martin Persson
Gustav Eriksson
Carl Rosén
D04
Jacob Olausson
D22 Alexander Wilkens
Christopher Olli
Pontus Svensson
Felicia Flod 
KG5 D09 Rolf Sievert KG33 KG32 KG34
D08
Juan Basaez Serey 08:15 - 10:00
A37
Björn Hvass
Martin Björn
D10 Kristian Sikiric
Yohan Ayoub
William Sjöblom
D11
Rasmus Karlbäck 
D23 William Vedin
Moa Dahlqvist
Rasmus Viitanen
Kimberley Andersson
 
Christina Dahlén
KG6 D11 Ilian Ayoub KG34 KG33 KG35
D12
Wiktor Karlsson 08:15 - 10:00
A37
Jennifer Lindgren
Noah Larsson 
D19 Tobias Almé
Anton Orö
Hampus Eriksson
D16
Adrian Selberg
Tobias Fellegi
Agaton Sjöberg
Aron Gosch
Oskar Skoglund
  Nigel Cole  
           
D21
Viktor Barr    
KG7 D15 Henrik Lindström KG35 KG34 KG41
D13
Joakim Bergström 08:15 - 10:00
A38
Andreas Lundquist
Oscar Bergman
Emil Luusua
Yousef Hashem
D24 Erik Örjehag
Erik Norrestam Held
Alexander Zeijlon
D21
Jakob Arvidsson
Axel Björkqvist
              Jakob Norell    
KG8 D16 August Mellnert KG41 KG35 KG42
D15
Johan Fisch 08:15 - 10:00
A38
Teodor Riddarhaage
Joakim Forsberg
D18 Sabina Serra
Johan Can
Alfred Hagberg
D19
August Mellnert
D14 Martin Lindkvist
Björn Modée
John Lindström
D23
Arin Rashid
Anton Landor
Christian Rasmussen
Rasmus Larsson
Lukas Zimmerman
              Dennis Mivelli    
KG9 D21 Tim Myllylä KG42 KG41 KG45
D20
Dennis Derecichei 10:15 - 12:00
A32
Anton Nilsson
Nils Broman
Joakim Nilsson
Gustav Blomqvist
Axel Nordanskog
D14
Noah Hellman
D17 Gustaf Söderholm
Max Forsblad
Erik Tedhamre
David Grahn
Daniel Thorén
D06
Alexander Basa
Erik Svensson
Simon Gustafsson
  D16 Gustav Svennas      
Emil Draws    
              Erik Gustafsson    
KG10 D20 Axel Löjdquist KG45 KG42 KG46
D17
Anders Ryefalk 10:15 - 12:00
A36
Oliver Haberler
Sami S. Yahya
Fredrik Malmfors
Mattias Salo
D13 Fabian Karlberg
D22
Tobias Wang
Axel Karlsson
Jonathan Wase
U10 Leif Eriksson
Simon Wrede
Johan Lind
D09
Joakim Tao
Viktor Ståhl
David Thimrén
  D22 Lieth Wahid         David Sejmyr    
KG11 U06 Jonathan Lundgren KG46 KG45 KY21
U12
Marcus Ramse 10:15 - 12:00
A36
Zacharias Nordström
Rasmus Warg
U04 Fabian Haugen
U08
Markus Loborg
Daniel Herzegh
Adrian Royo
Ruben Hillborg
Lone Maaherra
Tim Håkansson
U09
David Larsson
           
Linus Ljunglöf    
KG12 U03 Richard Almgren Friberg KY32 KG46 KY24
U06
Johan Runestam 10:15 - 12:00
A37
Anton Gefvert
U11
Gabriel Markfjärd
Niklas Granander
Felix Nodelijk
U05 Daniel Johnsson Simon Hellsten
Joel Johnsson
U07
Anna Montelius
Johan Karlsson   My Norsbo
              Robin Huuhta Fumei    
KG13 U12 Björn Detterfelt DG43 AG24 DG48
U02
Isak Axelsson 10:15 - 12:00
A37
Ludvig Westerdahl
Gustav Andersson
U07 Anton Nyström
U03
Alexander Vestin
Joakim Sörensen
Albin Dunby
Rickard Torén
U04
Björn Ehrnlund
Amanda Brodell
Johan Fallström
              Isak Fredholm    
KG14 U08 Elmedin Zildzic DG44 AG21 DG47
U10
Simon Sundberg 10:15 - 12:00
A38
David Åström
Christian Sundkvist
U09 André Willquist
D10
Tim Yngesjö
David Van Gheel
Oscar Stenqvist
U01 Joel Almqvist
Olle Stenvall
Adam Andersson
Marcus Storm
           
U06
Teodor Ganestål    
KG15 U02 Aleksi Evansson DG46 AG22 DG46
U05
Oliver Johns 10:15 - 12:00
A38
Samuel Blomqvist
Taha Ünalan
U11 Robin Karlsson
Fabian Blom
Tjelvar Guo
U01
Sofia Abaied
U06 Eric Nylander
Anton Andell
Felicia Nilsdotter

 

 

 

 


Sidansvarig: Aseel Berglund
Senast uppdaterad: 2017-09-14