Göm menyn

TDDD84 Ingenjörsprofessionalism, del 3

PERSONLIG EFFEKTIVITET - HT1

Schema HT1

 

Schema

Här hittar ni schemat i Timeedit för HT1 med detaljerad information om tid och plats.

 

Workshop: Bli coachad

Exakt tid och plats för varje student i årskurs 2 och 3 finns i tabellen nedan (obs! Obligatorisk närvaro). Vissa studenter coachar 2 studenter och andra coachar 1 student.

Tabellen uppdaterades senast: 2018-09-22 15:55

Tid Lokal
dialogsem Student ÅK3 dialogsem Student ÅK2
grupp grupp
D01 Elise Lång D03 Maya Fogelberg 08:15 - 10:00 A32
D26 Eddie Persson
D01 Carl Lindman D03 Robert Almgren
D05 Linn Karlsson
D01 Jacob Larsson D03 Max Helmrich
D01 Viktor Palm D03 Rasmus Rynell
D01 Martin Brolin D12 Björn Birath
D07 Viktor Ivarsson D12 Adam Jakobsson
D12 Oskar Lundin
D07 Martin Jirénius D12 Simon Stranius
D12 Lukas Ström
D03 Sofie Liljedahl D01 Frida Blomstedt
D22 Alexander Olsson
D03 Eric Lilja D01 Linus Aarnio
D3 Niklas Nilsson D01 Mattias Persson
D13 Joakim Bergström D05 Gustav Andersson
D13 Oscar Bergman D05 Martin Holmberg
D13 Yousef Hashem D05 Nils Johansson
D26 Alexander Andersson D05 Oscar Wahllöf
D13 Erik Norrestam Held D26 Carl Södersten
D26 Arvid Westerlund
D05 Carl Haglund D02 Ellen Egeld 08:15 - 10:00 A36
D05 Adrian Byström D02 Tobias Abrahamsen
D05 Gustav Eriksson D02 Angus Lothian
D4 Jacob Olausson D24 Philip Gunnarsson
D4 Christopher Olli D24 Ted Gustafsson
D4 Felicia Flod  D24 Kasper Landgren
D19 Björn Modée D24 Nils Lenti
D26 Adam Redelius D11 Erik Berglund
D9 David Thimrén D11 Johannes Kettu
D11 David Johnsson
D9 Rolf Sievert D25 Albin Jonsson
D25 Matheus Vieira Bernat
D9 David Sejmyr D25 Tobias Söderberg
D8 Juan Basaez Serey D25 Arvid Sundqvist
D8 Martin Björn D20 Ahmad Hanash
D8 Yohan Ayoub D20 Robin Lidekrans
D20 Anton Lifwergren
D8 Hugo Hörnquist D20 Hampus Rosenquist
D20 Simon Tsehaie Russom
D06 Alexander Basa D07 Gabraiel Bahnan
D06 Emil Draws D07 Istvan Barocsai Matyas
D06 Erik Gustafsson D07 Alexander Andersson
D10 Tim Yngesjö D08 Payam Tavakoli
D10 Olle Stenvall D14 Viktor Björk 08:15 - 10:00 A37
D25 Rasmus Karlbäck  D14 Jacob Möller
D14 Alfred Sporre
D25 Joakim Tao D09 Mattias Beming
D09 Anton Söderberg 
D11 Moa Dahlqvist D09 Mattias Ljung
D23 Felix Goding
D11 Kimberley Andersson D23 Carl Harris
D11 Christina Dahlén D23 Marcus Hanson
D02 André Palmborg D23 Jakob Palmgren
D02 Juliette Winneroth D08 Simon Broborg
D02 David Lantz D08 Justus Karlsson
D02 Andreas Lindsten D08 Rasmus Karlsson
D08 Jakob Sjöqvist
D15 Johan Fisch D13 Filip Skörder
D15 Joakim Forsberg D13 Joar Måhlén
D15 Johan Can D13 Jesper Sporron
D24 Alexander Rehnman D04 Jacob Almrot
D24 Robin Andersson D04 Rachel Homssi
D17 Anders Ryefalk D04 Edwin Johansson
D17 Sami S. Yahya D04 Joel Wittlock
D21 Marcus Elander
D17 Mattias Salo D21 Helena Orädd
D21 Ellen Rockborn
D16 Agaton Sjöberg D19 Sara Sköldehag 08:15 - 10:00 A38
D16 Oskar Skoglund D19 Lovisa Stålebrink
D18 Diba Rezaie D19 Johan Ehinger
U02 Rasmus Löfgren
D18 Oskar Magnusson D19 Niklas Samuelsson
D18 Erik Matti  D15 Gustav Brorson
D15 Ludvig Joborn
D18 William Stenberg D15 Bence Nagy
D15 Axel Nilsson
D21 Jakob Arvidsson D15 Robert Sehlstedt
D16 Viktor Bäckman
D21 Axel Björkqvist D16 Carl Nimhed
D21 Jakob Norell D16 Andrew Simpson
D21 Viktor Barr D22 Simon Elfstrand
D20 Nigel Cole D22 Felix Lindgren
U07 Fabian Haugen
D20 Dennis Derecichei D22 Emil Lindqvist
D22 Jens Lindgren
D23 Arin Rashid D10 Ivar Härnqvist
D10 Lina Nguyen
D23 Christian Rasmussen D10 Henrik Nilsson 10:15 - 12:00 A32
D10 Caspian Süsskind
D23 Dennis Mivelli D06 Daniel Pettersson
D12 Wiktor Karlsson D06 Herman Appelgren
D22 Tobias Wang D06 Isak Häggström
D06 Jonatan Jonsson
D22 Jonathan Wase D17 Jacob Berg
D17 Marcus Nolkrantz
D22 Simon Wrede D17 Erik Sellén
D18 Carl Davidsson
D26 Simon Gustafsson D18 Sven Nordberg
D26  Julius Petersson D18 Adam Segerros
D12 Noah Larsson  D18 Oscar Sandberg 10:15 - 12:00 A36
U04 Christian Arancibia
D12 Anton Orö U04 Stefan Brynielsson
U04 Isak Fredholm
U03 Alexander Vestin U06 Carl Schönfelder
U06 Lukas Nee
D02 Nils Broman U06 Emil Nilsson
U06 Niklas Wretblad
U04 Johan Fallström U07 Vincent Grenfeldt
U07 Nils Gustafsson
U06 Johan Runestam U07 Herman Nordin
U07 Tommy Johansson
U06 Teodor Ganestål U02 Josef Atoui
U02 Jacob Wahlman
D14 David Grahn U02 Techit Lerssongkram
U02 Viktor Wahlberg
D14 Noah Hellman U03 Edvin Bergström
U03 Gustav Boberg
U03 Albin Dunby U04 Hugo Cedervall
U04 Oskar Moberg
U05 Taha Ünalan U10 Hannes Jämtner 10:15 - 12:00 A37
U10 Evelina Holmgren
U05 Fabian Blom U10 Rosanna Isaksson
U15 Sebastian Holmerin
U10 Simon Sundberg U15 Johannes Hägerlind
U15 Victor Engwall
U10 Christian Sundkvist U15 Ludvig Fors
U15 Max Alexander Norling
U12 Marcus Ramse U05 Eric Dahlgren
U05 Jakob Duvaldt
U12 Rasmus Warg U05 Nazir Elpustaty
U01 Dawid Abucewicz
U07 My Norsbo U01 Mikael Ackefors
U01 Christian Kalmelid
U07 Robin Huuhta Fumei U01 Jonas Karlsson
U08 Gustav Gäreskog
U09 David Larsson U08 Erik Halvarsson
U08 Anton Hansson
U15 Anna Montelius U08 Gustaf Udd
U08 Alexander Norozkhani
U08 Markus Loborg U09 Jonathan Hjort 10:15 - 12:00 A38
U09 Ebba Lindström
U08 Adrian Royo U09 Anton Nylund
U09 Lukas Rajala
U09 Linus Ljunglöf U11 Jesper Jensen
U11 Axel Joelsson
U01 Sofia Abaied U11 Yen Dinh
U11 Mathilde Hennings
U14 Oliver Johns U12 Kalle Johansson
U12 Simon Johansson
U13 Björn Ehrnlund U12 Kevin Scott
U12 William Sid
U01 Anton Andell U13 Fredrik Mohlin
U13 Simon Apelqvist
U11 Felix Nodelijk U13 Mårten Walter
U13 Tobias Altin
U11 Gabriel Markfjärd U13 Erik Ahlroth
U14 Benjamin Hansson
U02 Gustav Andersson U14 Viktor Hellqvist
U14 Daniel Norström
U02 Isak Axelsson U14 Max Wilén
U14 Daniel Myrén

 

 


Sidansvarig: Aseel Berglund
Senast uppdaterad: 2018-09-22