TDDD44 Problemlösning och programmering
Schema för period 1 - M1c
Schema: M1c
|
V.35 30/08 Tis 08:15-10:00 Alla FÖ C1 TJ Introduktion & "Lab 0"
V.35 01/09 Tor 13:15-15:00 Grupp 1 LA SU13 NB Lab 0 (pass 1)
V.35 01/09 Tor 15:15-17:00 Grupp 2 LA SU13 NB Lab 0 (pass 1)
V.35 02/09 Fre 10:15-12:00 Alla FÖ C4 TJ "Lab 1"
V.36 06/09 Tis 08:15-10:00 Alla LE P36 NB "Lab 1"
V.36 08/09 Tor 13:15-15:00 Grupp 2 LA SU13 NB Lab 0 (pass 2)
V.36 08/09 Tor 15:15-17:00 Grupp 2 LA SU13 NB Lab 1
V.36 08/09 Tor 17:15-19:00 Alla FÖ C4 TJ "Lab 2"
V.36 08/09 Tor 19:15-21:00 Grupp 1 LA SU13 NB Lab 0 (pass 2)
V.36 08/09 Tor "På Labpasset" "Mjuk deadline" för laboration 0
V.36 09/09 Fre 10:15-12:00 Grupp 1 LA SU13 NB Lab 1
V.37 13/09 Tis 08:15-10:00 Alla LE P34 NB "Lab 2"
V.37 15/09 Tor 13:15-15:00 Grupp 1 LA SU13 NB Lab 2
V.37 15/09 Tor 15:15-17:00 Grupp 2 LA SU13 NB Lab 2
V.37 15/09 Tor "På Labpasset" "Mjuk deadline" för laboration 1
V.37 16/09 Fre 10:15-12:00 Alla FÖ C1 TJ "Lab 3"
V.38 20/09 Tis 08:15-10:00 Alla LE P30 NB "Lab 3"
V.38 20/09 Tis 17:15-19:00 Grupp 1 LA SU13 NB Lab 3 (pass 1)
V.38 20/09 Tis 19:15-21:00 Grupp 2 LA SU13 NB Lab 3 (pass 1)
V.38 20/09 Tis "På Labpasset" "Mjuk deadline" för laboration 2
V.38 22/09 Tor 13:15-15:00 Grupp 2 LA SU13 NB Lab 3 (pass 2)
V.38 22/09 Tor 15:15-17:00 Grupp 1 LA SU13 NB Lab 3 (pass 2)
V.38 23/09 Fre 10:15-12:00 Alla FÖ C1 TJ "Dugga / tenta"
V.39 27/09 Tis 08:15-10:00 Alla FÖ C1 TJ "Lab 4"
V.39 29/09 Tor 13:15-19:00 Alla DU SU10-SU18 TJ "Tentasystemvisning"
V.39 30/09 Fre 10:15-12:00 Alla LE P34 NB "Lab 4"
V.40 04/10 Tis 08:15-10:00 Grupp 2 LA SU13 NB Lab 4
V.40 06/10 Tor 13:15-15:00 Alla FÖ C1 TJ "Lab 5"
V.40 06/10 Tor 15:15-17:00 Grupp 1 LA SU13 NB Lab 4
V.40 06/10 Tor "På Labpasset" "Mjuk deadline" för laboration 3
V.40 07/10 Fre 10:15-12:00 Alla LE P34 NB "Lab 5"
V.41 11/10 Tis 08:15-10:00 Grupp 1 LA SU13 NB Lab 5 (pass 1)
V.41 11/10 Tis 17:15-19:00 Grupp 2 LA SU13 NB Lab 5 (pass 1)
V.41 11/10 Mån "På Labpasset" "Mjuk deadline" för laboration 4
V.41 13/10 Tor 13:15-15:00 Alla LE R19 NB "Gammal tenta"
V.41 13/10 Tor 15:15-17:00 Grupp 2 LA SU13 NB Lab 5 (pass 2)
V.41 13/10 Tor 17:15-19:00 Grupp 1 LA SU13 NB Lab 5 (pass 2)
V.41 13/10 Tor 19:15-21:00 Alla LA SU13 NB Redovisning (reserv)
V.41 14/10 Fre 10:15-12:00 Alla LA SU13 NB Redovisning (reserv)
V.41 14/10 Mån "På Labpasset" "Mjuk deadline" för laboration 5
V.42 17/10 Mån 08:00-13:00 Alla TE SU18-... Alla
V.42 17/10 Mån 14:00-19:00 Alla TE SU18-... Alla
V.42 18/10 Tis 08:00-13:00 Alla TE SU18-... Alla
|
|
|
Sidansvarig: Torbjörn Jonsson
Senast uppdaterad: 2011-08-30