Göm menyn

TDDD60 Interaktiva system

Vt1 2016


Senaste nytt...


4/2  Redovisning av UPG1
 

Till redovisningstillfället: Ta med dina tre koncept, värderingsmatris och gränssnittsflöde till redovisningen i pappersform så att du kan visa vad du har gjort.

Innan deadline (söndag den 14/2): Dina tre koncept, värderingsmatris, gränssnittsflöde och litteratursammanfattning skickas in i en PDF-fil (inte flera filen) via epost till både matar63.liu at analys.urkund.se för plagiatkontroll och till examinatorns epostadress, mattias.arvola at liu.se. Namnge filen med ditt liu-id följt av TDDD60-INL1-obligatorisk. Material du har på papper kan du skanna eller fota av i bra ljus.


18/1  Rättning av fel
 

Rättat ett fel i när redovisningen av Uppgift 2 skulle vara, samt ett fel i läsanvisningarna.


18/1  Redovisningsgrupper
 

Redovisningsgrupp 1, Nordvall:
ARVIDSSON PETER
BENGTSSON FREDRIK
BERGMAN SARA
BERGSTRAND FREDRIK
BRAGE CARL
BYHLIN MARTIN
CHRISTENSEN ROBIN
EDQVIST TOBIAS
EILERT PERNILLA
EK DAVID
ENSTRÖM ANDREAS
ERICSSON JOAKIM
ERIKSSON DANIEL
MATHIESEN JARLE

Redovisningsgrupp 2, Arvola:
ERIKSSON JOHN
ERLESAND JOHAN
FRENCH KIMBERLEY
FUNDIN BENGTSSON AUGUST
GEZELIUS MÅNS
GRÄNSBO GUSTAV
GUDMUNDSSON HÅKAN
HAAVISTO FELIX
HADENIUS SIMON
HAMMAR MATTIAS
HANSSON ADAM
HEDKVIST PIERRE
HENRIKSSON HENRIK
UUSITALO AUGUST

Redovisningsgrupp 3, Nordvall:
HÄTTY NIKLAS
JAKOVLEV ELINA
JANNERING GUSTAV
JANSSON JOHAN
JOELSSON OSKAR
JOHANSSON DANIEL
JOHANSSON JACOB
JOHANSSON OSCAR
JOHNS RASMUS
KARLSSON SEHLIN VICTOR
KEIJSER TULLSTEDT PETER
KHODARI MOHAMMAD
NILS PETERSSON
PÅLSSON JONATAN

Redovisningsgrupp 4, Arvola:
KRIG BILLY
LARSSON HENRIK
LIDSTEDT JOAKIM
LINDER NORÉN ERIK
LINDQVIST LUKAS
LOG NATANAEL
LUNDBERG MARTIN
LUNDGREN MATTI
MAGNUSSON FILIP
MEDIN SIMON
MÜLLER HANNA
NILSSON OLLE
NORING LUDVIG
PETTERSSON NIKLAS

Redovisningsgrupp 5, Nordvall:
NYBERG ADAM
NYMAN JONATHAN
OLIN JOHAN
OLIN PER
PERSSON HENRIK
PETERS CHRISTOPHER
PETERSÉN ELIN
POP DAVID
POZAR SANDRO
RAHIMI BJÖRNANDER DANIEL
RINGDAHL VIKTOR
ROOTH ANTON
RÖNMARK ERIK
SHOSHOLLI ADRIAN

Redovisningsgrupp 6, Arvola:
STÅLBERG JOACIM
SVENSSON SARA
SÖRSÄTER MICHAEL
TCHOU HANS
THURESSON RASMUS
TENNIVAARA KRISTOFFER
TIEFENBACHER TEO
TRANELL VICTOR
ULMSTEDT MATTIAS
UTTERBORN TOR
VIKEN HAMPUS
WAJNGOT DAVID
WÄLLSTEDT VIKTOR
ÅNGMAN MIKAEL
HUSSAIN ABRAR


18/1  Handledningsgrupper
 

Handledningsgrupp a, Nordvall:
ARVIDSSON PETER
BENGTSSON FREDRIK
BERGMAN SARA
BERGSTRAND FREDRIK
BRAGE CARL
BYHLIN MARTIN
CHRISTENSEN ROBIN
EDQVIST TOBIAS
EILERT PERNILLA
EK DAVID
MATHIESEN JARLE

Handledningsgrupp b, Arvola:
ENSTRÖM ANDREAS
ERICSSON JOAKIM
ERIKSSON DANIEL
ERIKSSON JOHN
ERLESAND JOHAN
FRENCH KIMBERLEY
FUNDIN BENGTSSON AUGUST
GEZELIUS MÅNS
GRÄNSBO GUSTAV
GUDMUNDSSON HÅKAN

Handledningsgrupp c, Nordvall:
HAAVISTO FELIX
HADENIUS SIMON
HAMMAR MATTIAS
HANSSON ADAM
HEDKVIST PIERRE
HENRIKSSON HENRIK
HÄTTY NIKLAS
JAKOVLEV ELINA
JANNERING GUSTAV
JANSSON JOHAN

Handledningsgrupp d, Arvola:
JOELSSON OSKAR
JOHANSSON DANIEL
JOHANSSON JACOB
JOHANSSON OSCAR
JOHNS RASMUS
KARLSSON SEHLIN VICTOR
KEIJSER TULLSTEDT PETER
KHODARI MOHAMMAD
KRIG BILLY
NILS PETERSSON

Handledningsgrupp e, Nordvall:
LARSSON HENRIK
LIDSTEDT JOAKIM
LINDER NORÉN ERIK
LINDQVIST LUKAS
LOG NATANAEL
LUNDBERG MARTIN
LUNDGREN MATTI
MAGNUSSON FILIP
MEDIN SIMON
MÜLLER HANNA

Handledningsgrupp f, Arvola:
NILSSON OLLE
NORING LUDVIG
NYBERG ADAM
NYMAN JONATHAN
OLIN JOHAN
OLIN PER
PERSSON HENRIK
PETERS CHRISTOPHER
PETERSÉN ELIN
PETTERSSON NIKLAS
POP DAVID
PÅLSSON JONATAN

Handledningsgrupp g, Nordvall:
POZAR SANDRO
RAHIMI BJÖRNANDER DANIEL
RINGDAHL VIKTOR
ROOTH ANTON
RÖNMARK ERIK
SHOSHOLLI ADRIAN
STÅLBERG JOACIM
SVENSSON SARA
SÖRSÄTER MICHAEL
TCHOU HANS
THURESSON RASMUS

Handledningsgrupp h, Arvola:
TENNIVAARA KRISTOFFER
TIEFENBACHER TEO
TRANELL VICTOR
ULMSTEDT MATTIAS
UTTERBORN TOR
VIKEN HAMPUS
WAJNGOT DAVID
WÄLLSTEDT VIKTOR
ÅNGMAN MIKAEL
UUSITALO AUGUST
HUSSAIN ABRAR


13/12  Uppdaterat för vt16
 

Hemsidan är nu uppdaterad för vt16. Vissa mindre ändringar kan göras innan kursstart.



Sidansvarig: Mattias Arvola
Senast uppdaterad: 2011-12-14