TDDD44 Problemlösning och programmering
Schema för period 1 - EMM1
Schema: EMM1
|
V.35 31/08 Tis 15:15-17:00 Alla FÖ C4 TJ Introduktion & "Lab 0"
V.35 31/08 Tis 17:15-19:00 Alla LA SU00-SU06,SU12-SU18 DB,EK... Lab 0 (pass 1)
V.35 31/08 Tis 19:15-21:00 Alla LA SU00-SU06,SU12-SU18 DB,EK... Lab 0 (pass 2)
V.35 01/09 Ons 17:15-19:00 Alla LA SU02,SU03,SU10-SU18 DB,EE... Lab 0 (pass 3),reserv
V.35 01/09 Ons 19:00-21:00 Alla LA SU15-SU18 Reserv
V.35 02/09 Tor 15:15-17:00 Alla FÖ C1 TJ "Lab 1"
V.35 03/09 Fre 10:15-12:00 Alla LE S18 FL "Lab 1"
V.36 06/09 Mån "På Labpasset" "Mjuk deadline" för laboration 0
V.36 06/09 Mån 17:15-19:00 Grupp 1 LA SU17 FL Lab 1
V.36 06/09 Mån 19:15-21:00 Grupp 2 LA SU17 FL Lab 1
V.36 07/09 Tis 08:15-10:00 Alla FÖ C4 TJ "Lab 2"
V.36 09/09 Tor 13:15-15:00 Alla LE S3 FL "Lab 2"
V.36 09/09 Tor "På Labpasset" "Mjuk deadline" för laboration 1
V.36 09/09 Tor 15:15-17:00 Grupp 1 LA SU17 FL Lab 2
V.36 10/09 Fre 10:15-12:00 Grupp 2 LA SU17 FL Lab 2
V.37 14/09 Tis 15:15-17:00 Alla FÖ C1 TJ "Lab 3"
V.37 16/09 Tor 13:15-15:00 Alla LE S15 FL "Lab 3"
V.37 16/09 Tor "På Labpasset" "Mjuk deadline" för laboration 2
V.37 16/09 Tor 15:15-17:00 Grupp 2 LA SU17 FL Lab 3 (pass 1)
V.37 17/09 Fre 10:15-12:00 Grupp 1 LA SU17 FL Lab 3 (pass 1)
V.38 20/09 Mån 17:15-19:00 Grupp 2 LA SU17 HF Lab 3 (pass 2)
V.38 20/09 Mån 19:15-21:00 Grupp 1 LA SU17 HF Lab 3 (pass 2)
V.38 21/09 Tis 08:15-10:00 Alla FÖ C4 TJ "Lab 4"
V.38 23/09 Tor 13:15-15:00 Alla FÖ C4 TJ "Lab 4"
V.38 23/09 Tor 15:15-17:00 Alla LE S14 FL "Lab 4"
V.38 24/09 Fre 10:15-12:00 Alla FÖ C1 TJ "Dugga-/Tentatips"
V.39 27/09 Mån "På Labpasset" "Mjuk deadline" för laboration 3
V.39 27/09 Mån 17:15-19:00 Grupp 1 LA SU17 FL Lab 4 (pass 1)
V.39 27/09 Mån 19:15-21:00 Grupp 2 LA SU17 FL Lab 4 (pass 1)
V.39 28/09 Tis 08:15-10:00 Alla LE R37 FL "Gammal Tenta"
V.39 28/09 Tis 17:15-19:00 Grupp 2 LA SU17 FL Lab 4 (pass 2)
V.39 28/09 Tis 19:15-21:00 Grupp 1 LA SU17 FL Lab 4 (pass 2)
V.39 30/09 Tor 13:15-21:00 Alla DU SU10-SU18 DB,EK... Dugga (separat anmälan)
V.39 01/10 Fre 10:15-12:00 Alla FÖ C4 TJ "Lab 5"
V.40 04/10 Mån 17:15-19:00 Grupp 1 LA SU17 FL Lab 4 (pass 3)
V.40 04/10 Mån 19:15-21:00 Grupp 2 LA SU17 FL Lab 4 (pass 3)
V.40 05/10 Tis 08:15-10:00 Alla LE R42 FL "Lab 5"
V.40 06/10 Ons "På Labpasset" "Mjuk deadline" för laboration 4
V.40 06/10 Ons 17:15-19:00 Grupp 2 LA SU17 FL Lab 5 (pass 1)
V.40 06/10 Ons 19:15-21:00 Grupp 1 LA SU17 FL Lab 5 (pass 1)
V.40 07/10 Tor 13:15-15:00 Grupp 1 LA SU17 FL Lab 5 (pass 2)
V.40 07/10 Tor 15:15-17:00 Alla FÖ C1 TJ "Lab 6"
V.40 07/10 Tor 17:15-19:00 Grupp 2 LA SU17 FL Lab 5 (pass 2)
V.40 08/10 Fre 10:15-12:00 Alla LE R37 FL "Lab 6"
V.41 11/10 Mån "På Labpasset" "Mjuk deadline" för laboration 5
V.41 11/10 Mån 17:15-19:00 Grupp 1 LA SU17 FL Lab 6 (pass 1)
V.41 12/10 Tis 08:15-10:00 Grupp 2 LA SU17 FL Lab 6 (pass 1)
V.41 14/10 Tor 13:15-15:00 Grupp 1 LA SU17 FL Lab 6 (pass 2)
V.41 14/10 Tor 15:15-17:00 Grupp 2 LA SU17 FL Lab 6 (pass 2)
|
|
|
Sidansvarig: Torbjörn Jonsson
Senast uppdaterad: 2010-08-30