Göm menyn

Grupper

Labbgrupper

Nedanstående gruppindelning kommer att gälla för de inledande laborationerna i Python i kursen TDDE23 hösten 2017. Laborationerna genomförs under laboration 1-4 enskilt, så gruppindelningen är bara till för att ni ska hitta rätt lokal och rätt handledare. Din status på labbarna kan du se om du loggar in i Webreg.

Finns du inte med i grupplistan? Kontakta Peter Dalenius. Sök efter dig själv med hjälp av Ctrl-F så tillhör du de 10 smartaste procenten av befolkningen!

D1A, GR1
linaa722  AARNIO LINUS
tobab710  ABRAHAMSEN TOBIAS
robal928  ALMGREN ROBERT
jacal517  ALMROT JACOB
gusan748  ANDERSSON GUSTAV
herap603  APPELGREN HERMAN
gabba316  BAHNAN GABRAIEL
matba803  BAROCSAI MATYAS ISTVAN

D1A, GR2
matbe244  BEMING MATTIAS
jacbe168  BERG JACOB
eribe627  BERGLUND ERIK
bjobi903  BIRATH BJÖRN
vikbj455  BJÖRK VIKTOR
simbr157  BROBORG SIMON
gusbr441  BRORSON GUSTAV
vikba308  BÄCKMAN VIKTOR
oskda863  DANIELSSON OSKAR

D1A, GR3
carda097  DAVIDSSON CARL
oskdy435  DYVLING OSKAR
joheh148  EHINGER JOHAN
marel184  ELANDER MARCUS
simel521  ELFSTRAND SIMON
felgo673  GODING FELIX
phigu940  GUNNARSSON PHILIP
tedgu938  GUSTAFSSON TED

D1A, GR4
ahmha968  HANASH AHMAD
maxhe938  HELMRICH MAX
marho300  HOLMBERG MARTIN
isaha512  HÄGGSTRÖM ISAK
ivaha717  HÄRNQVIST IVAR
adaja901  JAKOBSSON ADAM
freja325  JANSSON FREDRIK
ludjo721  JOBORN LUDVIG

D1B, GR1
fribl094  BLOMSTEDT FRIDA
elleg597  EGELD ELLEN
mayfo508  FOGELBERG MAYA
marha887  HARTMAN MARIA
racho401  HOMSSI RACHEL
edwjo109  JOHANSSON EDWIN
niljo502  JOHANSSON NILS
davjo185  JOHNSSON DAVID
albjo505  JONSSON ALBIN
emigu649  GUNNINGE EMIL
marha765  HANSON MARCUS
marsa740  WIDÈN MARTIN
jerad991  ADOLFSSON JERKER

D1B, GR2
jonjo049  JONSSON JONATAN
alvka940  KARLSSON ALVIN
juska933  KARLSSON JUSTUS
raska119  KARLSSON RASMUS
johke743  KETTU JOHANNES
kasla760  LANDGREN KASPER
nille399  LENTI NILS
robli282  LIDEKRANS ROBIN
antli914  LIFWERGREN ANTON
felli675  LINDGREN FELIX
andze132  SÖDERBERG ZEIJLON ANDREAS

D1B, GR3
emili096  LINDQVIST EMIL
matlj387  LJUNG MATTIAS
axelj741  LJUNGDAHL AXEL
anglo547  LOTHIAN ANGUS
osklu414  LUNDIN OSKAR
vicly047  LYZELL VICTOR
joama595  MÅHLÉN JOAR
jacmo965  MÖLLER JACOB
maxmo796  MÖRN MAX
benna038  NAGY BENCE

D1B, GR4
linng188  NGUYEN LINA
axeni741  NILSSON AXEL
henni142  NILSSON HENRIK
carni061  NIMHED CARL
marno874  NOLKRANTZ MARCUS
sveno939  NORDBERG SVEN
helor630  ORÄDD HELENA
ellro412  ROCKBORN ELLEN
sarsk435  SKÖLDEHAG SARA
lovst419  STÅLEBRINK LOVISA

D1C, GR1
vicam304  DEL AMA GARCIA VICTOR DEL
jenli669  LINDGREN JENS
aleol711  OLSSON ALEXANDER
jakpa609  PALMGREN JAKOB
matpe306  PERSSON MATTIAS
ponpe783  PERSSON PONTUS
danpe975  PETTERSSON DANIEL
hamro777  ROSENQUIST HAMPUS

D1C, GR2
simru247  RUSSOM SIMON TSEHAIE
rasry945  RYNELL RASMUS
niksa305  SAMUELSSON NIKLAS
oscsa949  SANDBERG OSCAR
adase165  SEGERROS ADAM
robse205  SEHLSTEDT ROBERT
erise488  SELLÉN ERIK
andsi232  SIMPSON ANDREW
carha789  HARRIS CARL

D1C, GR3
jaksj829  SJÖQVIST JAKOB
filsk434  SKRÖDER FILIP
alfsp631  SPORRE ALFRED
jessp088  SPORRON JESPER
simst932  STRANIUS SIMON
lukst455  STRÖM LUKAS
arvsu170  SUNDQVIST ARVID
cassu286  SÜSSKIND CASPIAN

D1C, GR4
antso108  SÖDERBERG ANTON
tobso295  SÖDERBERG TOBIAS
carso205  SÖDERSTEN CARL
payta322  TAVAKOLI PAYAM
ottty364  TYSKLIND OTTO
oscwa462  WAHLLÖF OSCAR
arvwe160  WESTERLUND ARVID
matvi959  VIEIRA BERNAT MATHEUS
joewi345  WITTLOCK JOEL

U1A, GR1
dawab699  ABUCEWICZ DAWID LUKASZ
mikac171  ACKEFORS MIKAEL
eriah592  AHLROTH ERIK
tobal428  ALTIN TOBIAS
marwa361  WALTER MÅRTEN
josat799  ATOUI JOSEF
bafba739  BARROW BAFODAY
edvbe696  BERGSTRÖM EDVIN
gusbo923  BOBERG GUSTAV

U1A, GR2
volbo550  BONDARENKO VOLODYMYR
stebr364  BRYNIELSSON STEFAN
hugce564  CEDERVALL HUGO
erida597  DAHLGREN ERIC
jakdu007  DUVALDT JAKOB
nazel607  ELPUSTATY NAZIR
vicen850  ENGWALL VICTOR
emier826  ERIKSSON EMIL
ludfo119  FORS LUDVIG

U1A, GR3
vingr062  GRENFELDT VINCENT
nilgu664  GUSTAFSSON NILS
gusga485  GÄRESKOG GUSTAV
eriha353  HALVARSSON ERIK
antha652  HANSSON ANTON
benha109  HANSSON BENJAMIN
vikhe931  HELLQVIST VIKTOR
jonhj452  HJORT JONATHAN
sebho712  HOLMERIN SEBASTIAN
johha451  HÄGERLIND JOHANNES

U1A, GR4
jesje460  JENSEN JESPER
axejo884  JOELSSON AXEL
marjo274  JOHANNESSON MARTIN
davjo778  JOHANSSON DAVID
kaljo999  JOHANSSON KALLE
simjo009  JOHANSSON SIMON
tomjo891  JOHANSSON TOMMY
hanja189  JÄMTNER HANNES

U1B, GR1
yendi127  DINH YEN
mathe859  HENNINGS MATHILDE
eveho444  HOLMGREN EVELINA
rosis787  ISAKSSON ROSANNA
chrka755  KALMELID CHRISTIAN
jonka613  KARLSSON JONAS
tecle667  LERSSONGKRAM TECHIT
marli750  LINDBLOM MARTIN
ebbli818  LINDSTRÖM EBBA

U1B, GR2
vicmi281  MILOVIC VICTOR
marla542  MIRAS LANDELIUS MARCUS
oskmo198  MOBERG OSKAR
fremo917  MOHLIN FREDRIK
jacmo237  MOLIN JACOB
danmy683  MYRÉN DANIEL
lukne541  NEE LUKAS
emini757  NILSSON EMIL
herno643  NORDIN HERMAN
maxno810  NORLING MAX ALEXANDER

U1B, GR3
aleno523  NOROZKHANI ALEXANDER
danno126  NORSTRÖM DANIEL
antny978  NYLUND ANTON
lukra972  RAJALA LUKAS
rasra644  RAMSTRÖM RASMUS
johry674  RYDH JOHANNES
carsc272  SCHÖNFELDER CARL
kevsc634  SCOTT KEVIN
linsc552  SCHERMAN LINUS

U1B, GR4
wilsi748  SID WILLIAM
malsi498  SILVERÅ EJNEBY MALIN
ponst396  STRAND PONTUS
phist572  STÖRBÄCK PHILIP
gusud525  UDD GUSTAF
vikwa339  WAHLBERG VIKTOR
jacwa448  WAHLMAN JACOB
simap278  APELQVIST SIMON
maxwi734  WILÉN MAX
nikwr817  WRETBLAD NIKLAS

Sidansvarig: Peter Dalenius
Senast uppdaterad: 2017-09-05