Göm menyn

Grupper

Labbgrupper

Nedanstående gruppindelning kommer att gälla för de inledande laborationerna i Python i kursen TDDC66 hösten 2014. Laborationerna genomförs enskilt, så gruppindelningen är bara till för att ni ska hitta rätt lokal och rätt handledare. Din status på labbarna kan du se om du loggar in i Webreg.

Finns du inte med i grupplistan? Kontakta Peter Dalenius. Sök efter dig själv med hjälp av Ctrl-F så tillhör du de 10 smartaste procenten av befolkningen!

D1A
Anders Märak Leffler
D1A, GR1 D1A, GR2
douap725 Douglas Appelberg maral078 Markus Alvila linbe810 Linnea Bergman matan784 Mattias Andersson vikag322 Viktor Agbrink sanal734 Sandra Al Sam ramah233 Ramiar Ahmad saiak771 Saima Akhter linka293 Linn Karlsson leoar200 Leopold Arreström matda715 Matilda Dahlström jimbj685 Jimmy Björnholm sarba257 Sara Bäckman ottbe754 Otto Bergdal phibe092 Philip Bengtsson joaar286 Joakim Argillander
Fredrik Bergstrand
D1A, GR3 D1A, GR4
andch898 Andreas Christiansen jonbr793 Jonathan Bränning janda553 Janos Dani sebca553 Sebastian Callh vicbo282 Victor Bodin antda685 Anton Dalgren hakce646 Hakan Celik hamdu013 Hampus Dunström janjo273 Jani Jokinen krili647 Kristoffer Lindau nilhe252 Nils Hermansson ylvlu780 Ylva Lundegård anter491 Anton Eriksson matsj696 Matildha Sjöstedt emeli576 Emelie Lindman fanma470 Fanny Magnusson
D1B
Simon Lindblad
D1B, GR1 D1B, GR2
peyel098 Peyman Eliassi petgr703 Petter Granli matev665 Mattias Evaldsson gungr890 Gunnar Grimsdal fregr886 Fredrik Grahn hanha265 Hannes Haglund edwfo764 Edwin Forsberg thoen266 Thomas Eng carfo452 Carl Folkesson simka275 Simon Karlsson freis685 Fredrik Iselius jonjo836 Jonathan Johansson adrka218 Adrian Karlén adaiv505 Adam Ivarsson felha423 Felix Härnström davja083 David Jaber poniv820 Pontus Iversen freka941 Fredrik Karlsson
Torbjörn Lönnemark
D1B, GR3 D1B, GR4
petla546 Petter Landelius davli921 David Lindholm jaclu010 Jacob Lundberg patlu055 Patrick Lundberg kimla207 Kim Larsson erile309 Erik Leandersson marlu819 Martin Lundberg sille914 Silas Lenz dankv832 Daniel Kvist henpe003 Henric Pettersson nikni459 Niklas Nilsson toblu302 Tobias Lundberg tobma210 Tobias Martinsson johni198 Johan Nilsson patlu721 Patrik Lundgren krini678 Kristian Nilsson emino969 Emil Norberg danma344 Daniel Månsson
D1C
Jonas Wallgren
D1C, GR1 D1C, GR2
adape599 Adam Persson johmy592 Johannes Palm Myllylä albpe868 Albin Pettersson guspe868 Gustav Peltoniemi ermpi936 Ermin Pitarevic vikre869 Viktor Regard joepe913 Joel Petersson adare370 Adam Redelius axero601 Axel Ronquist patsl736 Patrik Sletmo davsc542 David Schützer emise935 Emil Segerbäck frask812 Frans Skarman noari093 Noak Ringman jawre057 Jawid Rezaie gusth984 Gustav Theander
Per Eklund
D1C, GR3 D1C, GR4
chrth679 Christian Thorarensen victe544 Victor Mikael Tengqvist hantu447 Hannes Tuhkala robsl733 Robin Sliwa parso619 Pär Sörliden osksv880 Oskar Svensson oskth019 Oskar Thune hamsv652 Hampus Svensson oscer985 Oscar Eriksson erihy283 Erik Hyllienmark nikal210 Niklas Ålund hjawa871 Hjalmar Waller ricwi102 Richard Wigren jesve148 Jesper Westell malvi108 Malcolm Vigren olaov121 Olav Övrebö andze132 Andreas Zeijlon
U1
Fredrik Heintz
U1, GR1 U1, GR2
danad602 Daniel Adevåg vicbe572 Victor Bennich susda272 Susanna Dahlgren hanal236 Hanien Al-Saaigh elila927 Elin Larsson oloho254 Olof Holmberg johbr835 Johan Bröne keval992 Kevin Alm lenjo579 Lenny Johansson adali420 Adam Lindberg sebli821 Sebastian Lindmark phijo967 Philip Johansson jimji218 Jimmy Jin vikho394 Viktor Holmgren emiji063 Emil Jinstrand andja235 Andreas Järvelä henka368 Henrik Karlsson
Simon Delvert
U1, GR3 U1, GR4
simni550 Simon Nilsson Nordström andme943 Andreas Melin danpr535 Daniel Persson Proos erima668 Erik Mansén guspe737 Gustav Pettersson denlu809 Dennis Lundberg arana277 Aran Nadjmeddein jonvi039 Jon Vik geoyi478 George Yildiz frewa814 Fredrik Wallström chrsj812 Christoffer Sjöbergsson youto814 Yousif Touma henvi263 Henrik Vihlborg ollre935 Olle Renius alesa601 Alexander Sääf jenre974 Jens Reimers

Sidansvarig: Peter Dalenius
Senast uppdaterad: 2014-08-29