Göm menyn

TDDC30 Programmering i Java, datastrukturer och algoritmer

Schema

Se även TimeEdit!

        Datum         Tid        Lokal    Moment    Grupp       Handledare
Vecka 4

Må 2015-01-19 10:15-12:00 I101 Fö 1 Jonas Lindgren Ti 2015-01-20 17:15-19:00 SU00-SU01 La 0.1 Grupp C Rebecka Geijer Michaeli 17:15-19:00 SU02-SU03 La 0.1 Grupp B Caspar Nettelbladt 19:15-21:00 SU00-SU01 La 0.1 Grupp A Erik Nilsson On 2015-01-21 13:15-15:00 A1 Fö 2 Jonas Lindgren 15:15-17:00 R26 Le 1 Grupp A Erik Nilsson 15:15-17:00 R27 Le 1 Grupp B Caspar Nettelbladt 15:15-17:00 R34 Le 1 Grupp C Rebecka Geijer Michaeli 17:15-19:00 SU00 La 1.1 Grupp A2 17:15-19:00 SU01 La 1.1 Grupp B2 17:15-19:00 SU04 La 1.1 Grupp C2 17:15-19:00 SU12 La 1.1 Grupp A1 Erik Nilsson,
deadline La 0
17:15-19:00 SU13 La 1.1 Grupp B1 Caspar Nettelbladt,
deadline La 0
17:15-19:00 SU14 La 1.1 Grupp C1 Rebecka Geijer Michaeli,
deadline La 0
To 2015-01-22 08:15-10:00 SU00 La 1.2 Grupp A1 08:15-10:00 SU01 La 1.2 Grupp B1 08:15-10:00 SU04 La 1.2 Grupp C1 08:15-10:00 SU12 La 1.2 Grupp A2 Erik Nilsson,
deadline La 0
08:15-10:00 SU13 La 1.2 Grupp B2 Caspar Nettelbladt,
deadline La 0
08:15-10:00 SU14 La 1.2 Grupp C2 Rebecka Geijer Michaeli,
deadline La 0
Fr 2015-01-23 13:15-15:00 A1 Fö 3 Jonas Lindgren Vecka 5
Må 2015-01-26 10:15-12:00 R35 Le 2 Grupp A Erik Nilsson 10:15-12:00 R36 Le 2 Grupp B Caspar Nettelbladt 10:15-12:00 R37 Le 2 Grupp C Rebecka Geijer Michaeli Ti 2015-01-27 17:15-19:00 SU00-SU01 La 1.3 Grupp A ??? 17:15-19:00 SU02-SU03 La 1.3 Grupp B Caspar Nettelbladt 17:15-19:00 SU10-SU11 La 1.3 Grupp C Rebecka Geijer Michaeli On 2015-01-28 13:15-15:00 SU00-SU01 La 2.1 Grupp A Erik Nilsson,
deadline La 1
13:15-15:00 SU02-SU03 La 2.1 Grupp B Caspar Nettelbladt,
deadline La 1
13:15-15:00 SU10-SU11 La 2.1 Grupp C Rebecka Geijer Michaeli,
deadline La 1
15:15-17:00 A1 Fö 4 Jonas Lindgren 17:15-19:00 SU00 La 2.2 Grupp A2 17:15-19:00 SU01 La 2.2 Grupp B2 17:15-19:00 SU04 La 2.2 Grupp C2 17:15-19:00 SU12 La 2.2 Grupp A1 Erik Nilsson 17:15-19:00 SU13 La 2.2 Grupp B1 Caspar Nettelbladt 17:15-19:00 SU14 La 2.2 Grupp C1 Rebecka Geijer Michaeli To 2015-01-29 08:15-10:00 SU00 La 2.3 Grupp A1 08:15-10:00 SU01 La 2.3 Grupp B1 08:15-10:00 SU04 La 2.3 Grupp C1 08:15-10:00 SU12 La 2.3 Grupp A2 Erik Nilsson 08:15-10:00 SU13 La 2.3 Grupp B2 Caspar Nettelbladt 08:15-10:00 SU14 La 2.3 Grupp C2 Rebecka Geijer Michaeli Fr 2015-01-30 13:15-15:00 SU00 La 2.4 Grupp A2 13:15-15:00 SU01 La 2.4 Grupp B2 13:15-15:00 SU04 La 2.4 Grupp C2 13:15-15:00 SU12 La 2.4 Grupp A1 Erik Nilsson 13:15-15:00 SU13 La 2.4 Grupp B1 Caspar Nettelbladt 13:15-15:00 SU14 La 2.4 Grupp C1 Rebecka Geijer Michaeli Vecka 6
Må 2015-02-02 10:15-12:00 SU00 La 2.5 Grupp A1 10:15-12:00 SU01 La 2.5 Grupp B1 10:15-12:00 SU03 La 2.5 Grupp C1 10:15-12:00 SU12 La 2.5 Grupp A2 Erik Nilsson 10:15-12:00 SU13 La 2.5 Grupp B2 Caspar Nettelbladt 10:15-12:00 SU14 La 2.5 Grupp C2 Rebecka Geijer Michaeli Ti 2015-02-03 17:15-19:00 SU00-SU01 La 2.6 Grupp A Jonas Lindgren 17:15-19:00 SU02-SU03 La 2.6 Grupp B Caspar Nettelbladt 19:15-21:00 SU00-SU01 La 2.6 Grupp C Rebecka Geijer Michaeli On 2015-02-04 13:15-15:00 A1 Fö 5 Jonas Lindgren 15:15-17:00 R23 Le 3 Grupp A Erik Nilsson 15:15-17:00 R26 Le 3 Grupp B Caspar Nettelbladt 15:15-17:00 R27 Le 3 Grupp C Rebecka Geijer Michaeli 17:15-19:00 SU00 La 3.1 Grupp A1 17:15-19:00 SU01 La 3.1 Grupp B1 17:15-19:00 SU04 La 3.1 Grupp C1 17:15-19:00 SU12 La 3.1 Grupp A2 Erik Nilsson,
deadline La 2
17:15-19:00 SU13 La 3.1 Grupp B2 Caspar Nettelbladt,
deadline La 2
17:15-19:00 SU14 La 3.1 Grupp C2 Rebecka Geijer Michaeli,
deadline La 2
To 2015-02-05 08:15-10:00 SU00 La 3.2 Grupp A2 08:15-10:00 SU01 La 3.2 Grupp B2 08:15-10:00 SU04 La 3.2 Grupp C2 08:15-10:00 SU12 La 3.2 Grupp A1 Erik Nilsson,
deadline La 2
08:15-10:00 SU13 La 3.2 Grupp B1 Caspar Nettelbladt,
deadline La 2
08:15-10:00 SU14 La 3.2 Grupp C1 Rebecka Geijer Michaeli,
deadline La 2
Fr 2015-02-06 13:15-15:00 A1 Fö 6 Jonas Lindgren Vecka 7
Må 2015-02-09 10:15-12:00 KY25 Le 4 Grupp A Erik Nilsson 10:15-12:00 KY26 Le 4 Grupp B Caspar Nettelbladt 10:15-12:00 KY31 Le 4 Grupp C Rebecka Geijer Michaeli On 2015-02-11 13:15-15:00 SU00 La 3.3 Grupp A1 13:15-15:00 SU04 La 3.3 Grupp B1 13:15-15:00 SU10 La 3.3 Grupp C1 13:15-15:00 SU01 La 3.3 Grupp A2 Erik Nilsson 13:15-15:00 SU14 La 3.3 Grupp B2 Caspar Nettelbladt 13:15-15:00 SU11 La 3.3 Grupp C2 Rebecka Geijer Michaeli 15:15-17:00 SU01 La 3.4 Grupp A2 15:15-17:00 SU11 La 3.4 Grupp C2 15:15-17:00 SU14 La 3.4 Grupp B2 15:15-17:00 SU00 La 3.4 Grupp A1 Erik Nilsson 15:15-17:00 SU04 La 3.4 Grupp B1 Caspar Nettelbladt 15:15-17:00 SU10 La 3.4 Grupp C1 Rebecka Geijer Michaeli 17:15-19:00 SU00 La 3.5 Grupp A1 17:15-19:00 SU04 La 3.5 Grupp B1 17:15-19:00 SU10 La 3.5 Grupp C1 17:15-19:00 SU01 La 3.5 Grupp A2 Erik Nilsson 17:15-19:00 SU14 La 3.5 Grupp B2 Caspar Nettelbladt 17:15-19:00 SU11 La 3.5 Grupp C2 Rebecka Geijer Michaeli To 2015-02-12 08:15-10:00 A1 Fö 7 Jonas Lindgren Fr 2015-02-13 13:15-15:00 SU00 La 3.6 Grupp A2 13:15-15:00 SU01 La 3.6 Grupp B2 13:15-15:00 SU04 La 3.6 Grupp C2 13:15-15:00 SU12 La 3.6 Grupp A1 Erik Nilsson 13:15-15:00 SU13 La 3.6 Grupp B1 Caspar Nettelbladt 13:15-15:00 SU14 La 3.6 Grupp C1 Rebecka Geijer Michaeli Vecka 8
Må 2015-02-16 10:15-12:00 SU00-SU01 La 3.7 Grupp A Erik Nilsson 10:15-12:00 SU02-SU03 La 3.7 Grupp B Caspar Nettelbladt 10:15-12:00 SU10-SU11 La 3.7 Grupp C Rebecka Geijer Michaeli Ti 2015-02-17
08:00 Tenta-anmälning öppnar
On 2015-02-18 13:15-15:00 A1 Fö 8 Jonas Lindgren 15:15-17:00 U4 Le 5 Grupp A Erik Nilsson 15:15-17:00 U6 Le 5 Grupp B Caspar Nettelbladt 15:15-17:00 U14 Le 5 Grupp C Rebecka Geijer Michaeli 17:15-19:00 SU00 La 4.1 Grupp A2 17:15-19:00 SU01 La 4.1 Grupp B2 17:15-19:00 SU03 La 4.1 Grupp C2 17:15-19:00 SU12 La 4.1 Grupp A1 Erik Nilsson 17:15-19:00 SU13 La 4.1 Grupp B1 Caspar Nettelbladt 17:15-19:00 SU14 La 4.1 Grupp C1 Rebecka Geijer Michaeli Fr 2015-02-20 13:15-15:00 SU00 La 4.2 Grupp A1 13:15-15:00 SU01 La 4.2 Grupp B1 13:15-15:00 SU04 La 4.2 Grupp C1 13:15-15:00 SU12 La 4.2 Grupp A2 Erik Nilsson 13:15-15:00 SU13 La 4.2 Grupp B2 Caspar Nettelbladt 13:15-15:00 SU14 La 4.2 Grupp C2 Rebecka Geijer Michaeli Vecka 9
Må 2015-02-23 10:15-12:00 A1 Fö 9 Jonas Lindgren Ti 2015-02-24 17:15-19:00 SU00 La 4.3 Grupp A2 17:15-19:00 SU01 La 4.3 Grupp B2 17:15-19:00 SU03 La 4.3 Grupp C2 17:15-19:00 SU12 La 4.3 Grupp A1 Erik Nilsson,
deadline La 3
17:15-19:00 SU13 La 4.3 Grupp B1 Caspar Nettelbladt,
deadline La 3
17:15-19:00 SU14 La 4.3 Grupp C1 Rebecka Geijer Michaeli,
deadline La 3
On 2015-02-25 13:15-15:00 SU00 La 4.4 Grupp A1 13:15-15:00 SU01 La 4.4 Grupp B1 13:15-15:00 SU04 La 4.4 Grupp C1 13:15-15:00 SU12 La 4.4 Grupp A2 Erik Nilsson,
deadline La 3
13:15-15:00 SU13 La 4.4 Grupp B2 Caspar Nettelbladt,
deadline La 3
13:15-15:00 SU14 La 4.4 Grupp C2 Rebecka Geijer Michaeli,
deadline La 3
To 2015-02-26 08:15-10:00 A1 Fö 10 Jonas Lindgren Fr 2015-02-27 13:15-15:00 SU00 La 4.5 Grupp A2 13:15-15:00 SU01 La 4.5 Grupp B2 13:15-15:00 SU04 La 4.5 Grupp C2 13:15-15:00 SU12 La 4.5 Grupp A1 Erik Nilsson 13:15-15:00 SU13 La 4.5 Grupp B1 Caspar Nettelbladt 13:15-15:00 SU14 La 4.5 Grupp C1 Rebecka Geijer Michaeli Vecka 10
Må 2015-03-02 10:15-12:00 SU01 La 4.6 Grupp A1 10:15-12:00 SU02 La 4.6 Grupp B1 10:15-12:00 SU03 La 4.6 Grupp C1 10:15-12:00 SU12 La 4.6 Grupp A2 Erik Nilsson 10:15-12:00 SU00 La 4.6 Grupp B2 Caspar Nettelbladt 10:15-12:00 SU14 La 4.6 Grupp C2 Rebecka Geijer Michaeli On 2015-03-04 13:15-15:00 I101 Fö 11 Jonas Lindgren 15:15-17:00 SU00-SU01 La 4.7 Grupp A Erik Nilsson 15:15-17:00 SU02-SU03 La 4.7 Grupp B Caspar Nettelbladt 15:15-17:00 SU10-SU11 La 4.7 Grupp C Rebecka Geijer Michaeli Fr 2015-03-06 13:15-15:00 A1 Fö 12 Jonas Lindgren Vecka 11
Må 2015-03-09 10:15-12:00 SU00-SU01 La Rest Grupp A Erik Nilsson,
deadline La 4
10:15-12:00 SU02-SU03 La Rest Grupp B Caspar Nettelbladt,
deadline La 4
10:15-12:00 SU10-SU11 La Rest Grupp C Rebecka Geijer Michaeli,
deadline La 4
17:00 Tenta-anmälning stänger
On 2015-03-11 15:15-17:00 SU00-SU01 La Rest Grupp A Erik Nilsson 15:15-17:00 SU02-SU03 La Rest Grupp B Caspar Nettelbladt 15:15-17:00 SU10-SU11 La Rest Grupp C Rebecka Geijer Michaeli Vecka 12
To 2015-03-19
08:00-12:00 Tentamen
14:00-18:00 Tentamen
Vecka 13
Må 2015-03-22
17:00 Deadline kompletteringar
Vecka 15
Vecka 16
To 2015-04-08
17:15-18:00 John von Neumann Tentavisning

Sidansvarig: Jonas Lindgren
Senast uppdaterad: 2015-03-23


2015-02-17 - 2015-03-09