Göm menyn

TDDC30 Programmering i Java, datastrukturer och algoritmer

Schema

Se även TimeEdit!

        Datum            Tid                       Lokal     Moment     Anmärkning
Vecka 4

Må 2014-01-20 kl 10:15-12:00 Katastrofmedicins hörsal Fö 1 On 2014-01-22 kl 13:15-15:00 SU00-01 La 0.1 Grupp Erik (A) kl 13:15-15:00 SU02-03 La 0.1 Grupp Daniel (B) kl 13:15-15:00 SU15-16 La 0.1 Grupp Rebecka (C) kl 15:15-17:00 C1 Fö 2 To 2014-01-23 kl 08:15-10:00 R22 Le 1 Grupp Erik (A) kl 08:15-10:00 R23 Le 1 Grupp Daniel (B) kl 08:15-10:00 R26 Le 1 Grupp Rebecka (C) Fr 2014-01-24 kl 13:15-15:00 SU00-01 La 1.1 Grupp Erik (A),
deadline La 0
kl 13:15-15:00 SU02-03 La 1.1 Grupp Daniel (B),
deadline La 0
kl 13:15-15:00 SU04, SU06 La 1.1 Grupp Rebecka (C),
deadline La 0
Vecka 5
Må 2014-01-27 kl 10:15-12:00 SU00-01 La 1.2 Grupp Erik (A) kl 10:15-12:00 SU02-03 La 1.2 Grupp Daniel (B) kl 10:15-12:00 SU10-11 La 1.2 Grupp Rebecka (C) On 2014-01-29 kl 13:15-15:00 SU00-01 La 1.3 Grupp Erik (A) kl 13:15-15:00 SU02-03 La 1.3 Grupp Daniel (B) kl 13:15-15:00 SU10-11 La 1.3 Grupp Rebecka (C) kl 15:15-17:00 C1 Fö 3
Inställd pga. sjukdom
OBS: Kommer ersättas av en nyinbokad föreläsning senare To 2014-01-30 kl 08:15-10:00 P34 Le 2 Grupp Erik (A) kl 08:15-10:00 R18 Le 2 Grupp Daniel (B) kl 08:15-10:00 R19 Le 2 Grupp Rebecka (C) kl 10:15-12:00 SU12-13 La 2.1 Grupp Erik (A),
deadline La 1
kl 10:15-12:00 SU15-16 La 2.1 Grupp Daniel (B),
deadline La 1
kl 10:15-12:00 SU17-18 La 2.1 Grupp Rebecka (C),
deadline La 1
Vecka 6
Må 2014-02-03 kl 10:15-12:00 SU02-03 La 2.2 Grupp Daniel (B) kl 10:15-12:00 SU10-11 La 2.2 Grupp Erik (A) kl 10:15-12:00 SU17-18 La 2.2 Grupp Rebecka (C) Ti 2014-02-04 kl 17:15-19:00 SU00-01 La 2.3 Grupp Erik (A) kl 17:15-19:00 SU17-18 La 2.3 Grupp Rebecka (C) On 2014-02-05 kl 13:15-15:00 SU02-03 La 2.3 Grupp Daniel (B) kl 13:15-15:00 SU17-18 La 2.4 Grupp Rebecka (C) kl 15:15-17:00 C1 Fö 3 kl 17:15-19:00 SU15-16 La 2.4 Grupp Erik (A) kl 17:15-19:00 SU02-03 La 2.4 Grupp Daniel (B) To 2014-02-06 kl 08:15-10:00 SU00-01 La 2.5 Grupp Erik (A) kl 08:15-10:00 SU02-03 La 2.5 Grupp Daniel (B) kl 08:15-10:00 SU04, SU06 La 2.5 Grupp Rebecka (C) Fr 2014-02-07 kl 13:15-15:00 A1 Fö 4 Vecka 7
Må 2014-02-10 kl 10:15-12:00 C4 Fö 5 On 2014-02-12 kl 13:15-15:00 R22 Le 3 Grupp Erik (A) kl 13:15-15:00 R23 Le 3 Grupp Daniel (B) kl 13:15-15:00 S19 Le 3 Grupp Rebecka (C) kl 15:15-17:00 SU00-01 La 2.6 Grupp Erik (A) kl 15:15-17:00 SU10-11 La 2.6 Grupp Daniel (B) kl 15:15-17:00 SU17-18 La 2.6 Grupp Rebecka (C) kl 17:15-19:00 SU00-01 La 3.1 Grupp Erik (A),
deadline La 2
kl 17:15-19:00 SU10-11 La 3.1 Grupp Daniel (B),
deadline La 2
kl 17:15-19:00 SU17-18 La 3.1 Grupp Rebecka (C),
deadline La 2
To 2014-02-13 kl 08:15-10:00 A2 Fö 6 Vecka 8
Må 2014-02-17
kl 08:00 Tenta-anmälning öppnar
kl 10:15-12:00 SU12-13 La 3.2 Grupp Erik (A) kl 10:15-12:00 SU17-18 La 3.2 Grupp Daniel (B) kl 10:15-12:00 SU15-16 La 3.2 Grupp Rebecka (C) On 2014-02-19 kl 13:15-15:00 SU00-01 La 3.3 Grupp Erik (A) kl 13:15-15:00 SU02-03 La 3.3 Grupp Daniel (B) kl 13:15-15:00 SU17-18 La 3.3 Grupp Rebecka (C) kl 15:15-17:00 C1 Fö 7 kl 17:15-19:00 SU00-01 La 3.4 Grupp Erik (A) kl 17:15-19:00 SU02-03 La 3.4 Grupp Daniel (B) kl 17:15-19:00 SU17-18 La 3.4 Grupp Rebecka (C) To 2014-02-20 kl 08:15-10:00 R18 Le 4 Grupp Erik (A) kl 08:15-10:00 R19 Le 4 Grupp Daniel (B) kl 08:15-10:00 R22 La 4 Grupp Rebecka (C) Fr 2014-02-21 kl 13:15-15:00 C4 Fö 8 Vecka 9
Må 2014-02-24 kl 10:15-12:00 SU02-03 La 3.5 Grupp Erik (A) kl 10:15-12:00 SU10-11 La 3.5 Grupp Daniel (B) kl 10:15-12:00 SU12-13 La 3.5 Grupp Rebecka (C) Ti 2014-02-25 kl 17:15-19:00 SU04, SU06 La 3.6 Grupp Erik (A) On 2014-02-26 kl 13:15-15:00 R42 Le 5 Grupp Daniel (B) kl 13:15-15:00 R44 Le 5 Grupp Rebecka (C) kl 15:15-17:00 R35 Le 5 Grupp Erik (A) kl 15:15-17:00 SU02-03 La 3.6 Grupp Daniel (B) kl 15:15-17:00 SU04, SU06 La 3.6 Grupp Rebecka (C) kl 17:15-19:00 SU12-13 La 3.7 Grupp Erik (A) kl 17:15-19:00 SU00-01 La 3.7 Grupp Rebecka (C) kl 17:15-19:00 SU02-03 La 3.7 Grupp Daniel (B) To 2014-02-27 kl 08:15-10:00 SU12-13 La 4.1 Grupp Erik (A),
deadline La 3
kl 08:15-10:00 SU15-16 La 4.1 Grupp Daniel (B),
deadline La 3
kl 08:15-10:00 SU17-18 La 4.1 Grupp Rebecka (C),
deadline La 3
Fr 2014-02-28 kl 13:15-15:00 VAL Fö 9 Vecka 10 kl 15:15-17:00 SU04, SU06 La 4.2 Grupp Erik (A) kl 15:15-17:00 SU10-11 La 4.2 Grupp Daniel (B) kl 15:15-17:00 SU12-13 La 4.2 Grupp Rebecka (C)
Må 2014-03-03 kl 10:15-12:00 SU00-01 La 4.3 Grupp Erik (A) kl 10:15-12:00 SU02-03 La 4.3 Grupp Daniel (B) kl 10:15-12:00 SU10-11 La 4.3 Grupp Rebecka (C) On 2014-03-05 kl 13:15-15:00 C2 Fö 10 kl 17:15-19:00 SU00-01 La 4.4 Grupp Erik (A) kl 17:15-19:00 SU02-03 La 4.4 Grupp Daniel (B) kl 17:15-19:00 SU10-11 La 4.4 Grupp Rebecka (C) To 2014-03-06 kl 08:15-10:00 SU15-16 La 4.5 Grupp Rebecka (C) kl 08:15-10:00 SU12-13 La 4.5 Grupp Erik (A) kl 08:15-10:00 SU17-18 La 4.5 Grupp Daniel (B) Fr 2014-03-07 kl 13:15-15:00 C4 Fö 11
kl 17:00 Tenta-anmälning stänger
Vecka 11
Må 2014-03-10 kl 10:15-12:00 SU00-01 La 4.6 Grupp Erik (A) kl 10:15-12:00 SU02-03 La 4.6 Grupp Daniel (B) kl 10:15-12:00 SU15-16 La 4.6 Grupp Rebecka (C) On 2014-03-12 kl 13:15-15:00 C4 Fö 12 kl 15:15-17:00 SU00-01 La 4.7 Grupp Erik (A) kl 15:15-17:00 SU02-03 La 4.7 Grupp Daniel (B) kl 15:15-17:00 SU10-11 La 4.7 Grupp Rebecka (C) To 2014-03-13 kl 08:15-10:00 SU04, SU06 La Rest Grupp Erik (A) kl 08:15-10:00 SU14 La Rest Grupp Rebecka (C),
deadline La 4
OBS: Halvklass Labbgrupp 1-10 kl 08:15-10:00 SU15-16 La Rest Grupp Daniel (B) Fr 2014-03-14 kl 13:15-15:00 SU04, SU06 La Rest Grupp Erik (A),
deadline La 4
kl 13:15-15:00 SU14 La Rest Grupp Rebecka (C),
deadline La 4
OBS: Halvklass, Labbgrupp 11-15 + rättade av Jonas kl 13:15-15:00 SU15-16 La Rest Grupp Daniel (B),
deadline La 4
Vecka 12
Ti 2014-03-18
kl 08:00-12:00 Tentamen
Vecka 13
Vecka 14
Fr 2014-04-04
kl 17:00 Deadline kompletteringar


Sidansvarig: Jonas Lindgren
Senast uppdaterad: 2014-03-20